گزارش کاملی از مراسم تشییع پیکر مرحوم ماشاءالله اسدی معاون اجرایی دانشگاه پیام نور مرکز ساری
 
بچه های مهندسی فناوری اطلاعات ورودی 87
نمونه سوال-کتاب-مقاله و...
 

مراسم تشییع پیکر مرحوم ماشاءالله اسدی معاون اجرایی دانشگاه پیام نور مرکز ساری با حضور گسترده اساتید، اعضای هیأت علمی، دانشجویان، کارکنان، قشرهای مختلف مردم و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی، در میان حزن و اندوه فراوان شرکت کنندگان از مقابل ساختمان پانزده خرداد تشییع و در آرامگاه ملامجدالدین ساری به خاک سپرده شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان مازندران در مراسم ویژه تشییع آن مرحوم که در سوله مرکز ساری انجام گرفت.

در ابتدای این مراسم دکتر صادق‌علی موحدمنش رئیس دانشگاه پیام نور استان مازندران گفت: برای هیچ یک از ما و خانواده ایشان، درگذشت نابه‌هنگام او قابل باور نیست اما سرنوشت تغییر ناپذیر است.

وی با تسلیت به خانواده های اسدی و نیکزاد و بالاخص به همسر مکرمه و فرزندان عزیزش و کلیه همکاران، اعضای هیأت علمی و دانشجویان، افزود: از خداوند سبحان، مغفرت الهی و علو درجات برای این همکار عزیز طلب می‌کنم.

 وی اظهار داشت مرحوم اسدی به عنوان یک مدیر موفق اجرایی در طی دوره مدیریتی خودش در این دانشگاه از شاخص‌ها و ویژگی‌های ممتازی برخوردار بوده است ولی دو ویژگی مهم ایشان برای من حائز اهمیت بود. اول مسئولیت پذیری و احساس مسئولیت در امور داشتن و دوم اهتمام جدی به امور دانشجو.

وی گفت: در کارهای اجرایی تا دیروقت حتی تا نیمه‌های شب پیگیر امور دانشگاه و دانشجویان بود.

دکتر موحدمنش از اهتمام، جدیت و پیگیری مرحوم اسدی به عنوان یک الگوی ممتاز مدیریتی در این دانشگاه یاد کرد.

وی افزود: فقدان ایشان برای خانواده، همسر و فرزندان، خانواده های اسدی و نیکزاد و تمام دوستان و اقوام و اقشار مختلف دانشگاهی مصیبت بزرگی است.

وی ابراز امیدواری کرد خداوند بزرگ زمینه آرامش و صبوری ما، شما و خانواده های عزیزان بویژه همسر و فرزندان عزیز آن فقید سعید را فراهم کند.

وی اضافه کرد: در زمینه امور دانشجویان به کرات دیده‌ام در سالن‌ها و در راهروهای مرکز او دانشجویان را به شیوه مناسب، منطقی و با آرامش هدایت و راهنمایی می‌کرد و تا زمانی که کارش را انجام نمی‌داد آرامش نداشت. به نظرم این دو ویژگی باید سرلوحه کار همه‌ی ما در دانشگاه باشد.

وی در پایان برای آن مرحوم طلب علو درجات و غفران الهی کرد.

در ادامه دکتر سید حسن صالح نژاد رئیس دانشگاه پیام نور مرکز ساری با اشاره به درگذشت معاون اجرایی مرکز ساری گفت: این غم بزرگ را خدمت همسر مکرمه این عزیز از دست رفته و همینطور خانواده های عزیز و معظم اسدی و نیکزاد همچنین به استادان، دانشجویان، کارکنان و روسای مراکز و واحدهای پیام نور استان مازندران، مسئولین سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور و همه عزیزانی که از راه دور و نزدیک تشریف آوردند به ویژه مسئول محترم نهاد نمایندگی معظم رهبری در دانشگاه تسلیت می‌گویم.

وی افزود: هشت ماهی که در خدمت پیام نور ساری هستم من و آقای اسدی در یک اتاق بودیم. اتاقمان جدا نبود الان برای ما غیر قابل باور و حقیقتا غم سنگینی است.

دکتر صالح نژاد گفت: احساس می‌کنم برادری را از دست داده‌ام و دانشجویان پدر خودشان را از دست داده‌اند.

رئیس دانشگاه پیام نور مرکز ساری گفت: مهم‌ترین خصیصه مرحوم اسدی این بود که هیچ‌گاه دانشجویی از پیش او ناراضی نمی‌رفت. او با آرامش خاطر و لطافت خاصی به دانشجویان پاسخ می‌داد. صبر، بردباری و استقامت او مثال زدنی بود. ماشاءالله بر این صبر و استقامت!

وی افزود: او یادگار ارزنده‌ای برای همه‌ی ما گذاشت. دانشجویان، آیندگان جامعه ما هستند و ما به آیندگان خودمان باید احترام بگذاریم. ایشان (مرحوم اسدی) معلم ما بود. وی از حضور همه عزیزانی که در این مراسم شرکت کردند، تقدیر و تشکر کرد.

دکتر صالح نژاد گفت: اگر چه اسدی از بین ما رفت ولی آنچه که هست یاد و خاطره‌اش ماندنی است. خاطره با او بودن برای همه کسانی که نیاز به خدمات او داشته‌اند حقیقتا ماندگار است.

حجت الاسلام والمسلمین ولی الله مرادیان مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان مازندران گفت: من لازم می‌دانم به نوبه خودم به همه دانشجویان که استاد عزیزی را از دست داده‌اند و به همه همکاران و کارکنان شریف دانشگاه که برادری از دست داده‌اند تسلیت بگویم.

وی افزود: تسلیت ویژه می‌گویم به خانواده های معظم و معزز اسدی و نیکزاد که عزیز گران‌مایه و ارزشمندی را از دست داده‌اند.

حجت الاسلام والمسلمین مرادیان گفت: از خدا می‌خواهیم به همه‌ی ما صبر عطا نماید. و برای جناب اسدی عزیز علو درجات را خواستاریم.

وی افزود: او را همیشه با روحیه باز و خندان در مرکز ساری می‌دیدیم و هر بار که از او کاری می‌خواستیم دریغ نمی‌کرد.

وی گفت: ای خدای بزرگ، همانطور که عالم به اسرار هستی، ما می‌خواهیم که اسدی عزیز که از پیام نور ساری فارغ می‌شود اجر و پاداش اخروی مضاعفی به او عنایت کند.

وی گفت: رفتنش و هجرت زودهنگامش حقیقتا خسرانی برای دانشگاه پیام نور بود. مرحوم اسدی دارای تجربه گران‌سنگی بود.

 در ادامه غلامرضا اسدی، برادر مرحوم ماشاءالله اسدی با ابراز تأسف از درگذشت این عضو موثر، مفید و متدین خانواده اسدی افزود: او تمام وجودش خدمت به مردم بویژه دانشجویان و دانشگاهیان بود.

 وی اظهار داشت: ما می‌خواستیم برادرمان را به زادگاهشان در شهرستان خمین انتقال دهیم اما وقتی که با این همه علاقه‌مندی، عشق، اشتیاق و استقبال شما عزیزان مواجه شدیم اینک برادرمان را به شما می‌سپاریم و از شما می‌خواهیم که برادرمان را حلال کنید. (گریه حضار)

در ابتدا نماز میت توسط حجت الاسلام والمسلمین ولی الله مرادیان مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان مازندران اقامه شد و مراسم ویژه‌ی تلاوت کلام‌الله مجید توسط آقای نورعلی حق‌پناه مسئول روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرکز ساری و مداحی و ذکر مصیبت توسط آقای سعدی حقانی از کارکنان دفتر نهاد رهبری در دانشگاه برگزار شد.

دانشجویان رشته حقوق دانشگاه پیام نور مرکز ساری نیز مراسم وداع با پیکر استادشان را اجرا کردند سپس تابوت حامل پیکر مرحوم اسدی در میان حزن و اندوه فراوان خانواده‌ها، همکاران، اساتید، اعضای هیأت علمی، دانشجویان، دوستان، آشنایان و اقوام و اقشار مختلف مردم فرهنگ‌دوست شهرستان ساری از مقابل ساختمان پانزده خرداد تشییع و پس از  عبور از خیابان‌های پیام نور، پانزده خرداد، فرهنگ در آرامگاه ملامجدالدین شهر ساری به خاک سپرده شد.

در مراسم تشییع پیکر مرحوم اسدی جمعی از مسئولین شهرستانی و استانی، طلاب و روحانیون حوزه‌های علمیه، اعضای شورای اسلامی شهر ساری، روسای دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان های مازندران و گلستان، روسای مراکز و واحدهای دانشگاه‌های پیام نور مازندران، فعالان دانشجویی پیام نور ساری (بسیج دانشجویی، انجمن‌های علمی و کانون های فرهنگی هنری) ، قضات و حقوق‌دانان مرکز استان، اصحاب رسانه و اقشار مختلف مردم حضور داشتند.

مرحوم ماشاءالله اسدی معاون اجرایی دانشگاه پیام نور مرکز ساری و مشاور حقوقی دانشگاه پیام نور استان های مازندران و گلستان در حین خدمت روز سه‌شنبه سوم آبان 1390 در سن 44 سالگی بر اثر عارضه قلبی درگذشت. روحش شاد و یادش گرامی باد.

 

      

   

     

     

   

                                       

 

           

 

          

 

          

 

          

 

                              

 

                            

 

                            

 

                        

 

              

 

      

 

           

 

                             

 

          

 

              

 

           

 

          

 

                   

 

             نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:

درباره وبلاگ

این وبلاگ برای همه بچه های مهندسی فناوری اطلاعات ورودی 87 زده شده اما همه دوستان میتونن از این وبلاگ استفاده کنن امیدوارم از مطالب بهترین استفاده رو ببرید پیشنهاد و یا انتقادی بود حتما در نظرات بفرمایید اگر مطلب خاصی خواستید در نظرات بفرمایید تاقرار داده بشه آرزوی بهترین ها برای شما دوست عزیز موفق باشید
آخرین مطالب
پيوندها

تبادل لینک هوشمند
برای تبادل لینک  ابتدا ما را با عنوان بچه های مهندسی فناوری اطلاعات ورودی 87 و آدرس itgroup-1387.LoxBlog.ir لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد.

نويسندگاننام :
وب :
پیام :
2+2=:
(Refresh)

<-PollName->

<-PollItems->

خبرنامه وب سایت:

برای ثبت نام در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید
آمار وب سایت:
 

بازدید امروز : 27
بازدید دیروز : 26
بازدید هفته : 96
بازدید ماه : 926
بازدید کل : 593645
تعداد مطالب : 259
تعداد نظرات : 71
تعداد آنلاین : 1<-PollName->

<-PollItems->

وب سایت ختم قرآن مجیدTop Blog
وبلاگ برتر در تاپ بلاگر

كد موسيقي براي وبلاگ

كد تغيير شكل موس